Kontakt

Svatební salon Donna

Kubišova 1230/51

674 01 Třebíč

739 033 999

info@salon-donna.cz


Rádi Vám pomůžeme s Vašimi dotazy. Neváhejte nás kontaktovat.
Jak zpracováváme Vaše osobní údaje?
Abychom Vám byli schopni odpovědět, zpracováváme k tomuto účelu pouze nezbytně nutné osobní údaje jako je Vaše jméno, telefon a e-mail. Kliknutím na tlačítko Odeslat souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Více informací naleznete v našich Zásadách ochrany osobních údajů.
Vítejte na stránkách našeho svatebního salonu!
Vítejte na stránkách našeho svatebního salonu!
Přijďte si vybrat své vysněné šaty.

O našem salonu

Navštivte nás v Třebíči

Svatba je jeden z nejkrásnějších a nejdůležitějších okamžiků Vašeho života, na který budete vzpomínat celý život. Proto je nutné, aby byla perfektní do posledního detailu. Jedna z nejdůležitějších částí celého svatebního procesu je i výběr svatebních šatů, které jsou hned po ženichovi druhou nejdůležitější radostí celé svatby. Výběr ženicha tedy raději necháme na Vás, s výběrem šatů už ale velice rádi pomůžeme. Snažíme se naši nabídku udržovat neustále svěží a moderní tak, aby si každý našel ten svůj vysněný model.


Domluvte si návštěvu
Salon Donna

Citát

Sledujeme trendy a neustále hledáme nové originální kousky, ve kterých se budete cítít jako princezny. Půjčovné většiny našich šatů se pohybuje kolem 7-16 tisíc a též jsou i k prodeji. Zkouška v našem salonu stojí 200Kč/h.

Služby

Úpravy šatů na míru

Úpravy šatů na míru

Naše profesionální švadleny Vám svým precizním přístupem šaty upraví přímo na míru, abyste byla stoprocentně spokojena a mohla se cítit skvěle.

Šaty až domů

Šaty až domů

Ušetřete si svůj čas před svatbou, kterého je tak málo a nedělejte si starosti s vyzvedáváním šatů u nás v salonu, rádi Vám je dovezeme. Účtujeme poplatek 10 Kč/km.

Čas a prostor pro vás

Čas a prostor pro vás

Náš salon je v krásných plně prosvětlených prostorách. Každou nevěstu obsluhujeme předem objednanou, můžeme tak zaručit dostatek času pro každou z Vás.

Partneři

Adresa salonu

Svatební salon Donna

Kubišova 1230/51

674 01 Třebíč

Tel.: 739 033 999

Otevírací hodiny

Po-Pána objednání
Sona objednání

Sociální sítě